Filmy instruktażowe

Celem przygotowania filmów instruktażowych jest przedstawienie odbiorcy poszczególnych etapów określonego procesu w sposób bardziej lub mniej szczegółowy. Długość filmów instruktażowych dobierana jest współmiernie do potrzeb Klienta oraz skomplikowania procesu lub długości samej czynności.

Filmy instruktażowe to doskonały sposób udostępnienia odbiorcom użytecznych materiałów, które pozwolą mu wykonać daną rzecz samodzielnie bądź też nabyć określone umiejętności. Jednocześnie filmy instruktażowe stwarzają możliwość zaprezentowania danego produktu poprzez pokazanie jego zalet, funkcjonalności czy możliwych zastosowań.

Filmy instruktażowe są jedną z najskuteczniejszych form reklamy, ponieważ pokazują konkretne korzyści z zakupu produktu.

Filmy reklamowe tworzone z myślą o publikacji z Internecie to możliwość dotarcia do grupy docelowej w sposób skuteczniejszy niż w przypadku tradycyjnej reklamy telewizyjnej. Każdy typ filmu, w tym również film instruktażowy, można stworzyć w różnych wariantach skierowanych do precyzyjnie wybranych odbiorców. Film trafia do potencjalnych klientów, wzmacnia świadomość marki oraz prezentuje konkretne korzyści z zakupu produktu.

Zaletą filmów reklamowych zamieszczonych w Internecie nad reklamami emitowanymi w ogólnopolskiej lub lokalnej telewizji są także nieporównywalnie niższe koszty.

W naszym portfolio znajdziecie Państwo przykłady realizowanych przez nas filmów. Prócz instruktażu w ofercie znajdują się także filmy reklamowe, prezentacje produktów, filmy korporacyjne, jak również prezentacje firm. Filmy te różnią się formą i sposobem prezentowania treści, jednak główny cel jest ten sam: budowanie pozytywnego i profesjonalnego wizerunku Państwa przedsiębiorstwa, a także przedstawienie jego oferty produktowej.

Naszym celem jest sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, by efekt końcowy w postaci zrealizowanego filmu był jak najlepszy i w pełni dopasowany do oczekiwań Klienta i potrzeb grupy docelowej materiału.

Zapraszamy do kontaktu.